Eğitimler, ThetaHealing

Eğitimleri özledik… Yeniden buradayız!

Thetahealing TEMEL DNA EĞİTİMİ Kopyası Kopyası Kopyası Kopyası

Nasıl da değişiverdi, dönüşüverdi her şey iki ayda değil mi? “Ben” yerine “biz” demeyi, kendi hakkımız kadar başkalarının yaşam hakkını korumayı, içimize dönmeyi, doğanın kıymeti üzerine düşünmeyi, sevdiklerimizin sağlığı için şükretmeyi öğrendik. Ruhumuzun bilerek bu dünyaya getirdiği ama unuttuğu değerleri ve erdemleri hatırladık. Eğer çoğunluğumuz dersleri aldıysa, ne mutlu bize, sınavlar tekrar etmeyecek. Ama eğer öğrendiklerimizi hızla unutacaksak, sistem bize yeni sınavlar gönderecek ve ders tamamlanana kadar bu döngüler devam edecek.

 

“Gönlü ışık yakmayı, aydınlanmayı öğrenen kişiyi, güneş bile yakamaz. Gündüz gibi ışıyıp durmayı istiyorsan, geceye benzeyen benliğini yakıver.” diyen Mevlana en güzel evrensel mesajlardan birini veriyor. Önce kendi karanlığınla yüzleş… Ego bir buzdağıdır. Buzdağının görünmeyen kısmına bakmaya cesaret et. Burada bilinçaltının en derin sırlarını keşfedeceksin. Hep şu soruluyor: Peki, nasıl bileceğim bilincimin altında ne yattığını? Buna vereceğim yegane cevap “ThetaHealing” olurdu. ThetaHealing® 1994 yılında Vianna Stibal tarafından bulunan ve halen gelişmeye devam eden dünya üzerindeki en güçlü enerji-şifa tekniklerinden biri. Bilinçdışınızda size hizmet etmeyen düşünce kalıplarını bulmanızı ve bunları değiştirmenizi sağlıyor. Bunun dışında, içinizdeki #şifacı ile buluşmanızı sağlıyor. Eğitimde bahsedeceğimiz DNA ile ilgili konular “bilimin yolundan ayrılma” diyen iç sesinize “doğru yoldasın” mesajı veriyor. Hep söylediğim gibi bu eğitim “hayat değiştiriyor.” Hayat değiştirdiği gibi gezegeni de değiştiriyor. Çünkü siz dönüşmeye başladıkça etrafınızdakiler de sizinle birlikte şifalanıyor.

 

#Coronagünleri’ne özel şahane bir gelişme oldu. Amerika’daki ThetaHealing Enstitüsü daha önceden yalnızca yüz yüze verilen eğitimi online verilecek şekilde düzenledi. Ben de online eğitim verme yetkimi aldım. Tüm eğitimlerimiz ThetaHealing lisanslı profesyonel Zoom hesaplarımız üzerinden yapılıyor. Online eğitimlerin bundan sonra kalıcı olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Çünkü henüz salonlara girmeye hazır olmadığımız bu günler için çözüm olarak üretildi. Ama ben olsam bu durum değişmeden bunu fırsat olarak kullanırdım. Öncelikle evinizin konforunda bulunduğunuz şehirde, ülkede alıyorsunuz eğitimi. İkincisi, içerik yüz yüze eğitimler ile neredeyse aynı, hatta online eğitimde çok daha fazla kendi üzerinizde pratik yapma fırsatınız olacak, ki bence çok önemli bir detay. Üçüncüsü eğitimin sonunda aynı şekilde sertifikanız oluyor. Eğitim malzemelerini kayıt olmanızı takiben size göndereceğim ve bu süreç içinde sormak istediğiniz her şeyi yanıtlamak üzere burada olacağım. Kayıt ve iletişim: Whatsapp 05323525057 Sevgilerimle…

Thetahealing TEMEL DNA EĞİTİMİ Kopyası Kopyası Kopyası Kopyası (1)

Eğitim süresi: 3 Gün, toplam 15 saat*

Eğitmen: Gülden Çakır Soylu

*Hafta sonu eğitimi cuma iş çıkışı saatlerinde başlar, akşam devam eder. Cumartesi-pazar tam gündür. Hafta içi eğitimi üç tam gündür.

Eğitimin içeriği:

 • Şifa ve Beden Okumalarının Genel Hatları
 • Thetahealing® Tekniği
 • İnanç Çalışması – Dört Seviyede İnançlar
 • His Çalışması
 • Kazma Çalışması
 • Yedi Varoluş Seviyesi
 • Ruh Eşi Yaratımı, Ruhsal Evlilikler
 • Yaratım
 • Gelecek Okuması
 • DNA Aktivasyonu
 • Genetik Rahatsızlıkların Şifası
 • Enerjetik Alan Temizliği
 • Uygulamalar

 

logo

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s