Bilinçaltı

Şaşırtıcı, Etkileyici ve Büyüleyici bir Deneyim: ThetaHealing® Seansı

Earth

Kendime ve hayatımdaki olaylara bakış açımı değiştiren, bilinçaltımı temizleyen, uyguladığım insanlarda büyük dönüşümler yaratan ve sonunda ‘mucizelere şaşırmadığım bir noktaya’ geldiğim ThetaHealing® tekniğinin bir seansının içeriğinden bahsetmek istiyorum.

“Hastalık ahenk bozukluğudur”

İnsan yapısı itibarıyla üçlü bir sisteme sahiptir: Ruh, beden ve zihin. Bunların üçü bir bütündür ve herhangi birinde oluşabilecek bir problem, hayatımızı, bakış açımızı ve hayatımıza bundan sonra çekeceğimiz şeyleri olumsuz yönde etkiler.

Lousie Hay’den bu yana, hastalıkların belli başlı zihinsel sebeplerinin olduğunu biliyoruz. Örneğin, omurganızdaki bir sorun hayatınızdaki desteğin eksik olduğuna bir işaret olabilir. Veya midenizdeki bir sorun (gastrit, ülser…vb) hayatınızda hazmedemediğiniz bir noktayı veya özümseyemediniz bir değişimi anlatıyor olabilir. Dolayısıyla olayın/hastalığın sonucuna değil, nedenine bakmamız gerekiyor.

Herkesi ilgilendiren para, bolluk ve bereket konularına gelince… Belki daha fazla para kazanmak istiyorsunuz. Bilinç düzeyinde daha fazla parayı hayatınıza çekmek istiyorsunuz ama bilinçaltınızda paranın zor kazanılacağına dair bir inanç varsa veya benim gibi ancak çok yorularak para kazanacağınıza, böylece o parayı hak edeceğinize dair bir inanç varsa siz hayatınız boyunca yorulacağınız, kendinizi hırpalayacağınız işleri kendinize çekersiniz. Dolayısıyla bu negatif inancın sevdiğiniz işi yaparak, kolaylıkla, zevk alarak ve yorulmadan para kazandığınız inancına dönüştürülmesi gerekiyor.

Seanslarımıza biraz bu konulardan bahsederek başlıyoruz. Sonra ruh beden ve zihnin ortak hareket etmediği, yani bütünlüğün bozulduğu alana yöneliyoruz. O gün çalışacağımız konumuz bu alan oluyor. Psikoterapi tekniklerine benzer bir yol izleniyor. Sağlık sorunlarından, kaygı, endişe bozukluğu gibi rahatsızlıklara, para, iş, eş gibi konulardan, mutluluğa ve yaratıcılığa kadar her şey çalışma konularımıza giriyor.

thetahealing-sessions-banner

Seanslar nasıl uygulanır?

Bana ulaşıp randevu aldıktan sonra:

-Yüz yüze seanslar (Şu anda Muğla’da ve Çeşme’de uyguluyorum.)

-Telefon veya Skype (Görüntülü konuşma) görüşmesi yapıyoruz.

-Süre en az 1,5 saat.

Uzaktan çalışma nasıl yapılabiliyor diye merak ediyor olabilirsiniz. Şifa enerjisinin mekanı yoktur. Kuantum teorileri aslında madde diye bir şeyin olmadığını, her şeyin yoğunlaşmış enerji biçimleri olduğunu ispat etti. Dolayısıyla hepimiz enerjiyiz, enerji aynı oda içinde de dünyada kilometrelerce uzakta da olsa aynı şekilde çalışır. Uzaktan yapılan seansın yüz yüze yapılan seanstan bir farkı yoktur.

Ayrıca seansta kişinin ihtiyacı doğrultusunda ‘ruhsal bir detoks’ olarak düşünebileceğiniz bir arınma ve temizlik çalışması da yapılıyor. (Çakraların, hormonların, sağ ve sol beyinin dengelenmesi, anne rahmi temizliği, birikmiş öfke, kızgınlık gibi duygularla, size hizmet etmeyen anıların temizlenmesi…vb) Seansta ayrıca doğru yaratımın da nasıl yapılacağını deneyimliyoruz. Çünkü düşüncelerimiz her an hayatımızı şekillendiriyor. Gelecek, siz onu düşünürken oluşmaya başlıyor.

Okumak, Araştırmak ve Deneyimlemek

ThetaHealing® tekniği üzerine yazılmış pek çok makale ve yapılmış söyleşi bulabilirsiniz. Benim tavsiyem bunların okunması, araştırılması, izlenmesi ama mutlaka deneyimlenmesi. Çünkü benim için ThetaHealing® kendini yeniden inşa etmektir. Kırılmış ruhumuzu yeniden tam ve bütün yapmaktır. Hareket geçme yasasını hayatınıza çekmektir. Kısacası özünüzle bir olmak, tam ve bütün hissetmektir. ThetaHealing® ruhunuza borçlu olduğunuz bir şifa çalışmasıdır.

(ThetaHealing® and ThetaHealer® are registered trademarks of THInK at www.thetahealing.com)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s